18 stycznia 2016 Udostępnij

W biurze – nie tylko służbowo.

Urządzanie nowego biura to wielka frajda dla projektantów i właścicieli firm, ale także mnóstwo obowiązków i zasad których trzeba się trzymać. Trzeba się mocno napracować, aby zapewnić komfort pracy i dobre samopoczucie pracowników. Przedstawimy kilka propozycji, wartych uwagi bez względu na to czy jest się już właścicielem firmy czy stoimy dopiero u progu kariery. Skupmy się po pierwsze na biurku. Mamy do wyboru mnóstwo modeli w prostych lub bardziej wyszukanych formach i kolorystyce.

W dobie nowoczesności nie musimy już ograniczać się tylko do klasycznego drewnianego biurka, a dzięki pomysłowości projektantów mebli możemy stworzyć niepowtarzalne wnętrze perfekcyjnie przystosowane do pracy. Planując wybór biurka, pomyślmy czy nie przyda nam się mały kontenerek szufladkowy, gdzie można umieścić wiele przydatnych rzeczy. Takie kontenerki są poręczniejsze niż tradycyjne szuflady i można ustawiać je w dowolnym miejscu w biurze.

W biurach ważne są także półki, na segregatory czy inne rzeczy. Pomyślmy nad tradycyjnymi regałami i pólkami przymocowanymi do ściany. Jeśli spodziewamy się wizyt biznesowych klientów powinniśmy wyposażyć biuro w stół konferencyjny. Ciekawą propozycją jest stół, który po zdjęciu blatu zamienia się w stół bilardowy wykorzystywany podczas spotkań integracyjnych w firmie.

Dagmara Tutek

Designer nowych wzorów foteli biurowych. Kraków.